sobota, 27 stycznia 2018

Fotograficzne wspomnienia w domowej galerii

Jeśli śledzicie mnie na Instagramie, to być może pamiętacie mój niewielki kącik relaksu, w którym lubię czytać książki i słuchać muzyki. To moje miejsce, gdzie naprawdę odpoczywam. Nie byłabym sobą, gdybym nie chciała nic tam zmieniać. Mimo, że kącik powstał niedawno, już postanowiłam jakoś go urozmaicić. Nie chciałam zmieniać zbyt wiele, ale drobne zmiany kosmetyczne chyba wyszły na dobre :) 

Obraz, który wisiał na jednej ze ścian, zmienił położenie.
Zastąpiłam go moim ulubionym zdjęciem na płótnie. Do tej pory nie mogłam mu znaleźć odpowiedniego miejsca.Mogłoby tak zostać, jednak postanowiłam jeszcze co nieco dołożyć. 
Za pomocą płatków Tesa Tack Color i Tesa Tack Transparent dookoła płótna przykleiłam mniejsze zdjęcia. Tym sposobem utworzyłam swoją mini galerię wspomnień. 
Jak Wam się podoba? 


Oczywiście mogłabym tak zapełnić całą ścianę, jednak na razie chyba wystarczy :D Która wersja domowej galerii podoba Wam się bardziej? Ta, którą zrobiłam teraz czy może TA wcześniejsza? :) 
Ja lubię obie wersje :) Na szczęście tego typu ozdoby można łatwo zdejmować, zmieniać położenie itp. więc jeśli się znudzę, znów wymyślę coś nowego :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Musisz to zobaczyć!

Jak zorganizować wieczór panieński lepszy od marzeń

Już kilka razy wspominałam Wam, że wkrótce wychodzę za mąż. Kiedy w styczniu zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem i wese...