czwartek, 1 czerwca 2017

Pluszowy zajączek dla Malucha

Jak już pewnie wszyscy wiecie, dziś szczególny dzień - Dzień Dziecka. Niektórzy zasypują swoje pociechy mnóstwem nowych zabawek lub słodyczy, inni wybierają spacery i czas na placu zabaw. Niezależnie od tego, co wybierzecie pamiętajcie, że najważniejsza jest radość dziecka i szczęście, które możemy mu dać :) Ja swoich dzieci jeszcze nie posiadam, ale mam małego chrześniaka, który skradł moje serce od pierwszego dnia, kiedy go zobaczyłam :) Dziś pokażę Wam jak samodzielnie wykonać pluszaka - bezpiecznego towarzysza zabaw. W tym miejscu należy się podziękowanie mojej bratowej, która tchnęła życie w tego uroczego zająca :) 

Do jego przygotowania użyte zostały trzy stare, bawełniane bluzki, nożyczki, wata, igła i nici.

Na jednej, najjaśniejszej bluzce rysujemy uszy tak, jak poniżej (dwa razy taki sam kształt)


Następnie, po wycięciu odrysowanego kształtu zszywamy obie warstwy, zostawiając miejsce na wypełnienie watąW podobny sposób odrysowujemy i wycinamy pozostałe części zająca: nóżki, łapki, głowę i tułów. 

Z ciemniejszego materiału wycinamy (opcjonalnie) nieco mniejsze uszy, które przyszywamy do tych pierwszych.


Wszystkie części zszywamy ze sobą podobnie jak uszy i wypełniamy watą (oprócz brzuszka, który wypełniamy po zszyciu zajączka w całość Po złączeniu wszystkich elementów, można wypełnić tułów zajączka 
i zaszyć 
Za pomocą ciemnej nitki tworzymy uśmiech, oczy i nos


I gotowe! :) 

Opcjonalnie można uszyć bluzeczkę lub inny element garderoby dla zajączka. Ten zajączek zyskał czerwoną koszulkę
Jak Wam się podoba? :) W tym przypadku wszystko było wykonywane ręcznie, jednak możecie użyć maszyny do szycia, która przyspieszy i ułatwi cały proces twórczy :) 

1 komentarz:

  1. We're often not willing, or affected person, enough to do the research. The unique character of the Gold Club™ roulette is mirrored in the wide range of WAP and LAP Jackpot Systems. Dynamic statistics from the games can be found on a graphical interface the place all relevant information to the gamers is displayed. The exponential progress 1xbet korea of your bets may turn out to be unmanageable except you do not win a recreation inside an handful of spins. The finest method to win extra games on roulette is to consideration to} the surface bets.

    OdpowiedzUsuń

Musisz to zobaczyć!

Jak zorganizować wieczór panieński lepszy od marzeń

Już kilka razy wspominałam Wam, że wkrótce wychodzę za mąż. Kiedy w styczniu zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem i wese...