środa, 19 kwietnia 2017

Skarpetkowa skarbonka

Przybyło Was tu trochę ostatnio, więc postanowiłam, że spełnię Wasze ostatnie prośby o pomysły na nowe skarbonki. Dziś pokażę Wam jedną z nich, chyba najprostszą na świecie! Nie potrzebujecie dużo czasu ani pieniędzy na jej wykonanie. 

W tym szybkim "projekcie" wykorzystałam:
puszkę po mleku dla dzieci, nieużywane skarpetki :D i nożyk do tapet


Wystarczyło, że jedną ze skarpetek naciągnęłam na puszkęa w pokrywce wycięłam otwór, przez który można wrzucać pieniądze do skarbonki 


Gotowe! Można zacząć oszczędzać :) Pomysł ze skarpetkami można wykorzystać również do robienia wazonów lub organizerów na pędzle czy przybory do pisania. 

3 komentarze:

  1. Oooo, ale piękna skarbonka :) Bardzo zachęcająca do odkładania na założony sobie cel :) Ja co roku odkładam na wakacje i muszę przyznać, że zawsze uzbiera mi się świetna sumka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wow, ale genialny pomysł na skarbonkę! Za dzieciaka miałam skarbonkę świnkę do której odkładałam oszczędności. Ajjj, ale to były piękne czasy ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo mi miło! :) Teraz większość z nas korzysta raczej z lokat i kont bankowych, ale skarbonkę moim zdaniem też warto mieć :)

    OdpowiedzUsuń

Musisz to zobaczyć!

Jak zorganizować wieczór panieński lepszy od marzeń

Już kilka razy wspominałam Wam, że wkrótce wychodzę za mąż. Kiedy w styczniu zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem i wese...