środa, 7 grudnia 2016

Świąteczny obrazek

Jakiś czas temu pisałam Wam na facebooku, że w grudniu regularnie będą pojawiać się świąteczne wpisy. Zgodnie z obietnicą dziś przychodzę do Was z pierwszym z nich. Będzie to coś, co nie wymaga od Was dużych nakładów pieniędzy ani czasu. 

Do stworzenia mojej ozdoby użyłam znaleziony w ogródku patyk, klej (najlepiej do drewna lub uniwersalny). Możecie użyć także wstążkę lub tak jak ja podkładkę, która będzie stanowić tło obrazka. Patyk przecinamy na kilka części różnej długości (każdy kawałek krótszy od poprzedniego) Pocięte patyki układamy w kształt choinki (jeśli ma być to obrazek, to na podkładce, jeśli zawieszka - wszystkie kijki złączone razem)Gałązki przenoszę na podkładkę (w moim przypadku jest to pudełko po świątecznej koszulce z zeszłego roku ;) ) i przyklejamChoinka ta nie musi być równa i elegancka, myślę, że lekki nieład dodaje jej uroku ;) 


Na koniec postanowiłam ozdobić obrazek naklejkami - gwiazdkami


Obrazek gotowy! :) Jak Wam się podoba takie rozwiązanie? Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Musisz to zobaczyć!

Jak zorganizować wieczór panieński lepszy od marzeń

Już kilka razy wspominałam Wam, że wkrótce wychodzę za mąż. Kiedy w styczniu zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem i wese...