piątek, 20 maja 2016

Koszulka z frędzlami

Dziś mam dla Was coś bardzo prostego i szybkiego. Niektórzy mogą pomyśleć, że to zbyt banalne żeby pokazywać na blogu. Chciałam Wam jednak przypomnieć że w prosty sposób możecie zmienić starą koszulkę w nową, z modnymi tego lata frędzlami :). Nie mam najlepszej figury do odsłaniania brzucha, jednak koszulka taka może się przydać na plaży, kiedy założę ją na strój kąpielowy. Mogę też pod nią założyć bokserkę w neonowym kolorze. 


Koszulka ta jest krótsza z przodu, a dłuższa z tyłu. Kilka lat temu kupiłam ją z gazetą, do której była dołączona. Dlatego też nie było mi szkoda, jeśli miałaby się zniszczyć. 


Zarówno z przodu jak i z tyłu powycinałam frędzle różnej długości 
i grubości 


Efekt końcowy bardzo mi się spodobał, ponieważ na początku koszulka kiepsko się na mnie układała. Myślę, że na wakacje będzie w sam raz ;) Nie jest to może jakaś spektakularna zmiana, ale właśnie o to chodzi. Chciałam pokazać, że za pomocą małych środków można zrobić coś nowego, innego ;). 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Musisz to zobaczyć!

Jak zorganizować wieczór panieński lepszy od marzeń

Już kilka razy wspominałam Wam, że wkrótce wychodzę za mąż. Kiedy w styczniu zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem i wese...