piątek, 9 października 2015

Skrzynka do przechowywania

Dziś obiecana notka, o której wspominałam ostatnio. Będzie to skrzynka, na którą poświęciłam kilka dni. To wszystko dlatego, że farba musiała dokładnie wyschnąć przed położeniem kolejnej warstwy koloru. Jakiś czas temu, wspominałam Wam o tym, że stawiam na uniwersalne dodatki, które będą pasowały do różnego rodzaju wnętrz. Zdecydowałam się więc na szarą skrzynkę, w kolorze podobnym do pudełka na chusteczki. Na łóżku mam też duże szare poduszki, więc wszystko do siebie pasuje. Skrzynka potrzebna mi była do trzymania rożnych drobiazgów, które znajdują się pod biurkiem. Chciałam, by wszystko było w jednym miejscu. Myślałam też o tym, czy nie zrobić takiej skrzynki na poduszki i koc, ale na razie nie mam zbyt wiele miejsca. 


Bardzo podobają mi się drewniane skrzynki, wkomponowane we wnętrza, dlatego też zdecydowałam się na taką skrzynkę od owoców. Pochodziłam po kilku targowiskach i warzywniakach i udało mi się dostać taką skrzynkę za jedyne 5zł :)


Skrzynka wymagała wyczyszczenia, dlatego też wygładziłam ją specjalnym urządzeniem. Możecie też zrobić to ręcznie, papierem ściernym. Wygładzoną skrzynkę pomalowałam szarą farbą olejną. Nałożyłam trzy warstwy koloru. Pamiętajcie, by tego typu farb używać w garażu, piwnicy lub dobrze wietrzonym pomieszczeniu.


Skrzynka gotowa po kilku dniach :)


Po wyschnięciu, wstawiłam ją pod biurko i włożyłam do niej potrzebne rzeczy. Jak Wam się podoba? Lubicie tego typu rozwiązania? ;) 


1 komentarz:

  1. Jakby stamtąd była:) Super pomysł, ale jak tak oglądam to i mnie coś przyszło do głowy: przydałaby się jeszcze taka skrzynka tylko wyższa, wtedy kosz rowerowy z pokrowcem zmieściłby się doskonale, a ta mniejsza jeszcze na górę i wszelkie drobiazgi (typu: letnie buty, akcesoria rowerowe itp) niech sobie spokojnie czekają do wiosny nie zawalając miejsca w ciasnym, studenckim pokoiku:):):)

    OdpowiedzUsuń

Musisz to zobaczyć!

Jak zorganizować wieczór panieński lepszy od marzeń

Już kilka razy wspominałam Wam, że wkrótce wychodzę za mąż. Kiedy w styczniu zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem i wese...