piątek, 1 maja 2015

Powiew wiosny w ogrodzie

Są tu osoby, które lubią wiosnę, kwiaty i słońce? A może takie, które lubią ozdabiać ogród lub balkon? Dzisiaj przychodzę do Was z małą inspiracją ogrodową. Wbrew pozorom każdy może wprowadzić jakieś zmiany w swoim otoczeniu. Bez architekta i dużych nakładów finansowych. Jesteście ciekawi co wymyśliłam? Oglądajcie! :)


Do białej donicy nasypałam ziemi                                           
                                           I posadziłam w niej pelargonie
Następnie, w mniejszej doniczce posadziłam bratki. Tak się prezentuje całość :) W wiszących doniczkach posadzone są surfinie. Mam nadzieję, że ładnie się będą prezentować, podwieszone pod dachem. 


Stary pieniek też już nie musi być szary i smutny Jak Wam się podobają te urozmaicenia? Lubicie wiosenne porządki w ogrodzie?

1 komentarz:

  1. Dokładnie taki okres jest bardzo fajny i ja również jestem zdania, że niezwykle ważną sprawą jest to aby wiedzieć jakie akcesoria w ogrodzie nam się przydadzą. Myślę, że spory wybór takich rzeczy jest w sklepie https://ogrodolandia.pl/akcesoria-i-wyposazenie-ogrodowe i to tam najchętniej ja je zamawiam.

    OdpowiedzUsuń

Musisz to zobaczyć!

Jak zorganizować wieczór panieński lepszy od marzeń

Już kilka razy wspominałam Wam, że wkrótce wychodzę za mąż. Kiedy w styczniu zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem i wese...