środa, 31 grudnia 2014

Sylwestrowe dekoracje

Jak spędzacie ostatni dzień 2014 roku? Szykujecie się na wieczorne szaleństwo? Czy może zamierzacie spędzić ten czas spokojnie przed telewizorem? Dla tych, którzy organizują zabawę w domu lub po prostu będą skromnie obchodzić Sylwestra z dziećmi i muzyką puszczoną z komputera - pomysł na proste ozdoby. W sklepach oczywiście możecie kupić gotowe już akcesoria, ale po co? Ja wykorzystałam wszystko to, co miałam już wcześniej w domu.Kieliszki do szampana owinęłam tiulem. Z czerwonego zrobiłam dużą kokardę, biały zaś w nieładzie związałam bransoletką. 


Korki od wina ponacinałam i powkładałam w nie karteczki z nowym 2015 rokiem. Możecie też stworzyć np. napis "Szczęśliwego Nowego Roku"
Jak Wam się podobają te skromne dekoracje? Nie chciałam przesadzać, ale postawiłam właśnie na styl perłowy, złoto i biel. Zorganizowanie tego wszystkiego trwało zaledwie kilka minut, a  już jest jakoś tak inaczej, odświętnie :). 


Chciałabym podziękować  wszystkim za obecność z Głową Kolorową w 2014 roku. Cieszę się, że do mnie piszecie, zaczepiacie i mówicie, że ciekawe rzeczy tworzę. Mam nadzieję, że zostaniecie ze mną w nowym 2015 roku. Życzę Wam wszystkiego najlepszego! Oby w tym nowym roku spełniły się Wasze marzenia :).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Musisz to zobaczyć!

Jak zorganizować wieczór panieński lepszy od marzeń

Już kilka razy wspominałam Wam, że wkrótce wychodzę za mąż. Kiedy w styczniu zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem i wese...