środa, 10 grudnia 2014

Świąteczny stroik

Z racji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia na blogu rozpoczęła się świąteczna seria. Ostatnio pokazałam Wam etui na laptopa i telefon z zimowym akcentem. Możecie je wykorzystać na prezent dla bliskiej osoby :). Dziś przychodzę do Was z jednym z pomysłów na udekorowanie domu. Pewnie powiecie, że to banalne i właściwie nie wymyśliłam nic nowego. Macie rację ;). Z takimi właśnie pomysłami do Was przychodzę. Nie zawsze są to wymyślne i trudne rzeczy, wręcz przeciwnie - dodaję to, co może Was zainspirować, nie musicie wykonywać dokładnie tego samego co ja. Wkrótce jednak powstaną też ozdoby, przy których będzie trzeba spędzić więcej czasu, tak więc wyczekujcie kolejnych wpisów ze świątecznej serii :).


Do wykonania mojego stroika użyłam sztucznego podkładu zakupionego w Pepco (5zł) oraz małych bombek i różnego rodzaju kokardek. Na zdjęciu jest fioletowa wstążka, jednak później zmieniłam koncepcję ;).


Pozostaje już tylko ozdobić iglasty podkład wedle uznania.
Na koniec pozostaje wstawić świeczkę :). Czerwono-srebrny stroik idealnie pasuje do mojej czerwono-białej kuchni.
Jak Wam się podoba? Skromnie, ale moim zdaniem całkiem ładnie. Nie jest to nic wymyślnego, ale pojawią się też pomysły na nieco bardziej pracochłonne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Musisz to zobaczyć!

Jak zorganizować wieczór panieński lepszy od marzeń

Już kilka razy wspominałam Wam, że wkrótce wychodzę za mąż. Kiedy w styczniu zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem i wese...