środa, 24 grudnia 2014

Świąteczna kula - czyli stroik trochę inaczej

Dzień dobry w to wigilijne popołudnie! :) Jak tam Wasze przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia? Mieszkanie posprzątane? Jedzonko zrobione? Choinka ubrana? Ja już prawie ze wszystkim się wyrobiłam, więc postanowiłam, że pokażę Wam stroik, jaki dziś zrobiłam. Jest to ostatnia notka z serii świątecznej. Jeśli macie mało czasu, a chcielibyście jeszcze jakoś udekorować dom, taki stroik będzie idealny. Zrobienie go zajęło mi dosłownie 5 minut. 

Potrzebujecie jakiegoś dużego naczynia/wazonu (Ja wykorzystałam stare akwarium), gałązki świerku, świeczki, ozdoby (w moim przypadku jest to szyszka, ususzone plastry pomarańczy i aniołek). Możecie włożyć tam wszystko, co Wam wpadnie do głowy, co macie do wykorzystania. 


Musicie tylko poukładać wszystko w wazonie (akwarium ;)). Ja zaczęłam od świerkowych gałązek. 


Następnie włożyłam podstawkę pod świeczkę oraz samą świeczkę


Później dołożyłam tylko szyszkę (wcześniej pomalowaną na złoto), plastry pomarańczy


i małego świątecznego aniołka :)


Jak Wam się podoba gotowy stroik? :) Jest skromny, ale mi bardzo przypadł do gustu.
Chciałam Wam jeszcze na koniec życzyć wszystkiego dobrego na te Święta! Jeśli nie mogą być radosne, niech chociaż będą ciepłe, spokojne i rodzinne.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Musisz to zobaczyć!

Jak zorganizować wieczór panieński lepszy od marzeń

Już kilka razy wspominałam Wam, że wkrótce wychodzę za mąż. Kiedy w styczniu zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem i wese...