piątek, 12 września 2014

Słoiczek do zmywania paznokci

Witam po długiej przerwie! :) Dziś coś specjalnie dla Pań, które lubią dbać o swoje paznokcie. Często maluję paznokcie na różne kolory, lubię najróżniejsze kombinacje. Problem pojawia się przy ich zmywaniu. Do tej pory męczyłam się z mnóstwem wacików kosmetycznych, które często się rozwarstwiały i zostawiały włoski. Też macie dość wacików, brudzących wszystkie palce? Dziś pokażę Wam, jak tego uniknąć :) Niedawno w drogeriach pojawiły się zmywacze do paznokci z gąbeczką, która ułatwia zmywanie lakieru. Sama chciałam sobie taki kupić, ale wysoka cena mnie odstraszyła. Postanowiłam więc zrobić swój własny zmywacz w gąbce.

Będziecie potrzebować jakiegoś słoika (ja wybrałam najmniejszy jaki miałam), gąbkę (najlepiej taką dobrze zbitą, bez dużych otworów i szorstkiej części), nożyczki oraz zmywacz do paznokci.


Gąbkę należy przeciąć tak, by pasowała do Waszego słoiczka


Sprawdźcie czy pasuje, i wybierzcie środek, który musicie wyciąć 


Nożem lub ostrymi nożyczkami wytnijcie otwór, tak by można było włożyć tam palec :)


Następnie, do słoiczka wlewacie trochę zmywacza do paznokci


Wasz słoiczek gotowy, możecie przystąpić do zmywania lakieru. Wystarczy włożyć palec, chwilę poczekać i gotowe!


Możecie również jakoś ozdobić swój słoiczkek. Ja pomalowałam go matową farbą. Kokardka również dodaje mu uroku, prawda? :)

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Musisz to zobaczyć!

Jak zorganizować wieczór panieński lepszy od marzeń

Już kilka razy wspominałam Wam, że wkrótce wychodzę za mąż. Kiedy w styczniu zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem i wese...