sobota, 20 września 2014

Butelkowy wazon - odsłona druga

Jeśli lubicie ładne wnętrza, ozdoby i dbanie o szczegóły, mam dzisiaj coś specjalnie dla Was. Ostatnio odwiedzałam sklepy, z wyposażeniem do domu, ponieważ jestem w trakcie przeprowadzki. Oglądałam wszystkie piękne dekoracje i wzdychałam do elementów, które mogłyby przemienić mój nowy pokój. Niestety ceny tych drobiazgów przeraziły mnie i stwierdziłam, że nie będę wydawała takich sum na mały wazon lub pudełko. Postanowiłam więc sama coś stworzyć. Pomyślicie pewnie, że to banalne, takie właściwie jest. Chcę Wam pokazać, że czasem najprostsze rozwiązania, są najlepsze.Kiedyś pokazywałam Wam już jak samemu można wykonać wazon. Znajdziecie go tu. Dziś kolejna odsłona :). Zapraszam!
Potrzebujecie jakiś butelek o ciekawym kształcie, farbę w spray'u i wstążki


Butelkę należy pomalować farbą. Ja wybrałam białą, matową


Po zostawieniu jej do wyschnięcia, wystarczy tylko przewiązać butelkę wstążką


Wazon jest właściwie gotowy :) W zależności od wnętrza możecie dobierać odbowiedni kolor wstążki.Pomalowanie butelki białą farbą, daje większe możliwości w przyszłości. Kiedy pojawią się jakieś zarysowania lub po prostu taki wazon się znudzi, można przemalować butelkę na inny kolor lub ozdobić ją w jakiś inny sposób. Pomysł jest bardzo prosty, ale wierzcie mi, że w połączeniu z resztą wystroju, wazon nie wygląda na własnoręcznie zrobiony. Można powiedzieć, że dorównuje tym, które możemy zakupić w sklepie. Co Wy na to? Interesuje Was urządzanie wnętrz?

2 komentarze:

  1. Hej :) Jakiej marki jest ta farba? :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Już jej nie mam, ale to Dupli Color widoczne na zdjęciu ;)

    OdpowiedzUsuń

Musisz to zobaczyć!

Jak zorganizować wieczór panieński lepszy od marzeń

Już kilka razy wspominałam Wam, że wkrótce wychodzę za mąż. Kiedy w styczniu zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem i wese...