środa, 14 maja 2014

Stojak na biżuterię

Na pewno niejedna z naszych czytelniczek spotkała się z problemem poplątanych łańcuszków, bransoletek i wiszących kolczyków. Tak się dzieje, kiedy przechowujemy je w szkatułkach i pudełkach, w których trzymamy całą naszą biżuterię. Dziś przychodzę do Was z prostym i oryginalnym pomysłem na stojak do kolczyków i bransoletek. Jesteście ciekawe, jak go wykonałam? Zapraszam do czytania dalej! :)


Będziecie potrzebować farby w spray'u oraz... tarki do warzyw. Ja na szczęście znalazłam starą tarkę, zniszczoną i niepotrzebną. Nie musiałam więc podkradać mamie sprzętu kuchennego ;)


Samo wykonanie nie jest niczym trudnym, wystarczy spryskać farbą dokładnie całą powierzchnię tarki. Ja wybrałam matowy, biały odcień.


Po wyschnięciu, można przystąpić do umieszczania biżuterii na naszym stojakuJak Wam się podoba końcowy efekt? Ja byłam naprawdę zaskoczona wykorzystaniem starej tarki do warzyw. Można powiedzieć, że nadałam jej nowe życie, nowe przeznaczenie. Co Wy na to? Teraz kolczyki są już bezpieczne :). Lubicie tego typu rozwiązania? Proste i oryginalne?


S.

5 komentarzy:

 1. ale superaśny pomysł, zaraz biegnę po farbę

  OdpowiedzUsuń
 2. Na to bym nie wpadła! Genialne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł :)

  OdpowiedzUsuń
 4. stara tarka znalazła swoje nowe przeznaczenie;)

  OdpowiedzUsuń
 5. O! :) Cieszymy się, że nasze pomysły się podobają i zachęcają do tworzenia. Zapraszamy częściej! :)

  OdpowiedzUsuń

Musisz to zobaczyć!

Jak zorganizować wieczór panieński lepszy od marzeń

Już kilka razy wspominałam Wam, że wkrótce wychodzę za mąż. Kiedy w styczniu zaczęliśmy załatwiać wszystkie sprawy związane ze ślubem i wese...